Pulchérie Consultancy
 
Hakkımızda
 
 
Semra Gültekin Atışay

Uzun yıllar Mitsubishi Corporation, Merck KGaA, Pierre Fabre şirketlerinde İnsan Kaynakları ve Finans Direktörlüğü yapmıştır. Daha sonra Association for Coaching ten Yaşam Koçluğu ve NLP Uzmanlığı, Yeditepe Üniversitesi’nden Kariyer Koçluğu ve University of California, Berkeley’den Mindfulness Eğitmenliği diplomaları alarak koçluk ve danışmanlık yapmaya başlamıştır.

Mesleki Uzmanlık Alanları;

* Mindfulness Eğitmenliği
* SIY (Search Inside Yourself)

* Yönetici Koçluğu
* Kariyer Tasarımcılığı

* Spor Mental Koçluğu

* Finansal Yönetim Danışmanlığı
* Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Çalışmaları

Kurumsal eğitimlerin yanı sıra lise ve üniversitelerde “Kariyer Tasarımcılığı” ve “Gelecekte Meslekler” konularında workshoplar ve motivasyon konuşmaları yapmaktadır.

Esra Tunga

Kariyerine İlaç Sektörünün önde gelen firması Roche Pharmaceuticals’da başlamış, daha sonra Merck KGaA ve PriceWaterHouseCoopers’ta devam etmiştir. International Coaching Federation onaylı Nefes Koçluğu, Yaşam Koçluğu ve Human Design Analistliği eğitimleri almıştır. University of California, Berkeley’den Mindfulness Eğitmenliği eğitimini tamamlamıştır.

Mesleki Uzmanlık Alanları; 

* Mindfulness Eğitmenliği 
* SIY (Search Inside Yourself)
* Nefes Koçluğu - Nefes Farkındalığı
* Spor Mental Koçluğu

* Human Design Analizi

Kurumsal ve bireysel olarak Nefes ve Human Design seminer ve workshop çalışmaları yapmaktadır.

 
Sarp Ertekin
Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden mezun olan Sarp Ertekin, Amerika Birleşik Devletleri’nde “Executive MBA” programını tamamlamıştır. 2004 yılından itibaren Shell & Turcas A.Ş. de üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır.
ABD’de bulunduğu 4 yıllık süre içinde Yönetici Koçluğu ve Liderlik üzerine eğitimler alan Sarp Ertekin, ilk profesyonel koçluk eğitimini Londra’da bulunan London School of Coaching - JMJ Associates’ te almış, ardından Türkiye de Adler International Learning Central Europe’da Profesyonel Koçluk eğitimini tamamlamış ve “ACPC- Adler Certified Professional Coach” ünvanını almıştır. Aynı zamanda  “IBF - International Breathing Federation” üyesidir.

Mesleki Uzmanlık Alanları;

 
* Liderlik ve Yönetici Koçluğu
* Kurumiçi İletişim
* Bütünsel Liderlik
* Nefes Koçluğu